Powerbox: Gücü içinde

Kendi elektriğini suyun akışıyla üreten yeni güç kaynağı. Artema Powerbox, içindeki güç jeneratörü ile suyun akışını elektriğe dönüştürüyor, kolayca monte ediliyor ve uzun yıllar sorunsuz kullanılıyor. Elektirik veya pil adaptörüne ihtiyaç duymadan maksimum 5 tane doğrusal bağlanmış fotoselli lavabo bataryasını çalıştırabilen güç kaynağı toplu kullanım alanlarında tasarruf sağlıyor, her bir batarya için elektrik tesisatı çekmeye gerek kalmadan hızlı monte ediliyor.

V-Box

Yeni nesil sıva altı batarya grubu V-Box, 2 veya 3 su çıkışına (batarya çıkışı, ankastre el duşu çıkışı aracılığıyla el duşu veya duş başlığı) imkan verir. V-Box duş bataryasının sıva üstü kısmı için 4 stilden birini seçebilirsiniz. Bu stillerden her biri ile uyumlu lavabo ve banyo armatürleri de sunulmaktadır.

Artema, yeni nesil V-Box termostatik sıva altı teknolojisi ile sıva altı armatür montajını hızlandırır, yapım sürelerini düşürür ve yenilemeyi kolaylaştırır.

Duş bataryası suyu tek bir çıkışa yönlendirir. Banyo bataryası suyu çıkış ucu, duş başlığı, su jetleri veya el duşu seçeneklerinden sadece ikisine yönlendirir. 3 yollu yönlendirici ile birlikte çıkış sayısı artırılabilir.

• Sıva altı grubunun özel tasarımı sayesinde, alçıpan duvarlara kolay montaj imkanı sağlar.
• Doğru montaj yapıldığını ve sızdırma olmadığını montaj aşamasında test etme imkanı sağlar.
• Ek şilte sayesinde iç taraftan gelebilecek nemin, duvar üstüne çıkmasını engelleyerek nem koruması sağlar.