Tasarım

Tasarım

Seramik kültürü mirasının yanı sıra hamam geleneğiyle, “banyo deneyimi” denilince akla ilk gelen ülkede doğup gelişen VitrA; banyoda kullanılan tüm ürünleri tasarlama ve üretme yeteneğine sahip, dünyanın sayılı kuruluşları arasında yer alıyor. VitrA, Türk banyo ve seramik kültüründen aldığı değerleri eko-inovasyon yaklaşımıyla yeniden yorumlayarak, günümüzün çağdaş yaşam standartlarına dönüştürüyor. Dış cepheden bahçeye, balkondan havuza farklı mekanlara özel karo tasarımlarıyla, uzmanlığını banyonun dışına da taşıyor.

VitrA, yaratıcı uygulamalarla tasarım kültürünü yaşam alanlarına yansıtıyor. Tasarımın yalnızca estetikle ilgili bir kavram olmadığına; iyi bir tasarımın inovasyon içermesi, kullanıcıların farkında olmadığı ek fonksiyonlarla zenginleştirilmesi gerektiğine inanıyor. ArGe ile bütünleşen, teknolojiden yararlanan, bilgi birikimine dayanan tasarımın; özgün, net ve yalın olmasına, yeni ve akıllı teknolojiler içermesine önem veriyor.

VitrA – Artema Tasarım Ekibi

 

Onurcan Ulaş

 

Ayşegül Çakırusta

 

Tuğçe Karaca

 

Gürol Erkal

 

Nisan Tunçak

 

Erdem Akan

 

Ebru Peksoy

 

Ezgi Osmanoviç

 

Tuba Büyükkaraduman

 

Alexandra Bakina

 

Selma Gülkan

Soldan sağa;
Onurcan Ulaş - Ayşegül Çakırusta - Tuğçe Karaca - Gürol Erkal - Nisan Tunçak - Erdem Akan - Ebru Peksoy - Ezgi Osmanoviç - Tuba Büyükkaraduman - Selma Gülkan - Alexandra Bakina

Ödüller


11x
12x
12x

9x
2x
9x

2x
2x
 

Tasarımcılar