Suyun sıcaklığını kontrol eden armatür

Sabit sıcaklık, güvenlik ve su tasarrufu gibi özellikleriyle öne çıkan termostatik bataryalar, özellikle birden fazla neslin aynı yaşam alanlarını paylaştığı mekanlarda giderek daha popüler hale geliyor. İstenen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan termostatik bataryalar, banyoda güvenliğe önem verenlere ve kesintisiz duş keyfi arayanlara ideal bir çözüm sunuyor.

 

 

Artema’nın AquaHeat termostatik bataryaları, suyun sıcaklığını tüm aile için en ideal sıcaklığa sabitliyor. Duş almak için en güvenli ve ideal sıcaklık olan 38ºC’nin üstüne çıkılması istendiğinde emniyet butonunun kullanılması gerektiğinden, termostatik banyo ve duş bataryaları, özellikle bebekler, çocuklar ve aile büyükleri için yanma riskini ortadan kaldırıyor. Özel teknolojisi sayesinde, AquaHeat bataryaların gövdesi de her zaman güvenli bir sıcaklıkta kalıyor.

 

 

Artema’nın ankastre versiyonları da olan termostatik banyo ve duş bataryaları, duş sırasında evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, sıcaklığı değiştirmeyerek kesintisiz bir banyo keyfi sunuyor. Her açışta suyun aynı sıcaklıkta akmasını sağlıyor, istenilen sıcaklığa gelene kadar suyun boşa harcanmasına da engel oluyor. BlueStep teknolojisi, suyun yüksek debiye kontrollü olarak çıkmasını sağlıyor. Bu sayede su kademeli olarak açılarak %50’ye varan tasarruf elde ediliyor.