Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, ISK-SODEX Fuarlarında...

VitrA ve Artema markalarıyla hizmet veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu; 7-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında, inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü buluşturacak ISK-SODEX fuarında, banyo ürünlerini tanıtacak. İstanbul Fuar Merkezi’nin 1. salonunda yer alan 110 m2’lik standda; VitrA ve Artema markalarının teknik ürünleri sergilenecek. 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun standında; 8 cm ve 12 cm gömme rezervuarlar, duş alanlarında karoyla hemzemin uygulaması sayesinde engelsiz duş alanı yaratan V-flow duş kanalları yer alacak. Ayrıca, antislip uygulaması, klozet temizliğinde devrim yaratan Rim-ex ve Freshwater Additive özellikli klozetler, V-fit ve Vitraplus montaj sistemleri de profesyonellerinin beğenisine sunulacak. Artema ise teknik armatürleri ve Artema Minibox ankastre sıvaaltı ürünleriyle standda yer alacak. 

VitrA ve Artema, ISK-SODEX fuarında, ürünlerinin yanı sıra, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun uygulaması olan Tesisatçılar Takımı’nı da tanıtacak. Tesisatçılar Takımı projesi, Grubun banyo ürünleri markaları VitrA ve Artema’nın, tüm Türkiye’deki tesisatçılara ulaşması ve bilgi alışverişi yapması amacıyla hayata geçirildi. Kalite ve teknolojiye yönelik yatırımlarıyla farklılaşan VitrA ve Artema, İstanbul Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar ve Kaloriferciler Teknisyenleri Odası işbirliğiyle hayata geçirdiği proje sayesinde, sektörde hizmet kalitesini yükseltmek hedefiyle, en büyük iş ortağı olan tesisatçılarla iletişim kurdu.

“Artema Tesisatçılar Takımı” üyeleri www.tesisatcilartakimi.com sitesi üzerinden VitrA ve Artema’yla ilgili tüm bilgilere, montaj dokümanı ve videolara, düzenlenecek eğitim içeriklerine ulaşacak. Sitede yer alan özel bölümlerle keyifli zaman geçirecek üyeler, kendilerine sunulan avantajlı ürünleri de satın alabilecek.