Artema Teknolojileri

Artema Teknolojileri

  • MINIBOX

   Yenilikçi fikirleri banyolara taşıyan Artema ‘ankastre sıva altı standardizasyonu’, kusursuz bir teknolojik çözüm. Minibox sıva altı grubu sayesinde evinizin yapım aşamasında armatürü seçmek için acele etmenize gerek yok. Sunulan bol seçenek karşısında düşünmek için bolca zamanınız var.

   Minibox sıva altı grubu sayesinde seçtiğiniz armatür, istediğiniz zaman kolayca monte ediliyor; sıkıldığınızda da duvarınızı kırmadan değiştirme özgürlüğü sunuyor. Vida detaysız montaj özelliğiyle estetik görünümünü kaybetmeyen Minibox sıva altı grubu, kısa temin süresiyle zaman kazandırıyor.

  • Q-Line BluEco

   90 derecelik özel kartuşu sayesinde, Artema Q-Line BluEco orta konumda açıldığında sadece soğuk su akar. Böylece kombi devreye girip enerji kaybı yaratmadığı için elektrik ve doğalgaz faturasından tasarruf sağlar.

  • Termostatik Banyo Bataryaları

   Su, önceden ayarlanan sabit sıcaklığında akıyor. Aşırı sıcak su ile yanma riskini ortadan kaldıran armatür, özellikle yaşlılar ve çocuklar için güvenli bir kullanım sağlıyor.

   Derece göstergeli termostatik banyo bataryaları ile, duş esnasında su sıcaklığını ayarlamak sorun olmaktan çıkıyor.

   Ailenizi düşünen termostatik banyo bataryaları 38°C üzerindeki sıcaklıklara çıkılmasını engelleyici emniyet butonu ile çocuklar için güvenli ve rahat kullanım sunuyor.

  • Yeni nesil fotoselli armatürler

   Hijyenin önem kazandığı, yoğun ve sirkülasyona açık alanlar için geliştirilen yeni nesil seriler, hem pratik hem de hijyenik kullanım sunuyor. Üzerindeki sensör sayesinde el değmeden çalışan ürünler, su tasarrufu ile ekonomi sağlıyor.

 

ARTEMA STANDARTLARI

 • Aç Kapa Kararmaz

  Standart korozyon testi 200 saatken, Artema korozyon testi tam 720 saat sürüyor. Kaplaması 10 yıl garantili Artema’lar ortam ne kadar nemli olursa olsun kararmıyor; siz açıp kapadıkça ışıldıyor.

 • Aç Kapa Bozulmaz

  Artema’ların dayanıklılık testinde Avrupa standartlarının gerektirdiği 210.000 aç kapayla yetinmeyip, tam 2.100.000 aç kapa uyguluyoruz. Bu test, 4 kişilik bir ailenin günde ortalama 40 aç kapa yapması olarak düşünüldüğünde, 100 yıllık kullanıma denk geliyor.

 • Aç Kapa Sızdırmaz

  Asla sızdırmayan Artema’nızı yıllarca güvenle kullanın diye, armatürlerin 5 barlık şebeke suyu basıncına dayanıklılığını test ederken tam 50 bar basınç uyguluyoruz.


 

ARTEMA REKLAM FİLMLERİ