Artema Teknolojileri

  • Powerbox

   Kendi elektriğini suyun akışıyla üreten yeni güç kaynağı. Artema Powerbox, içindeki güç jeneratörü ile suyun akışını elektriğe dönüştürüyor, kolayca monte ediliyor ve uzun yıllar sorunsuz kullanılıyor. Elektirik veya pil adaptörüne ihtiyaç duymadan maksimum 5 tane doğrusal bağlanmış fotoselli lavabo bataryasını çalıştırabilen güç kaynağı toplu kullanım alanlarında tasarruf sağlıyor, her bir batarya için elektrik tesisatı çekmeye gerek kalmadan hızlı monte ediliyor.

  • V-Box

   Yeni nesil sıva altı batarya grubu V-Box, 2 veya 3 su çıkışına (batarya çıkışı, ankastre el duşu çıkışı aracılığıyla el duşu veya duş başlığı) imkan verir. V-Box duş bataryasının sıva üstü kısmı için 4 stilden birini seçebilirsiniz. Bu stillerden her biri ile uyumlu lavabo ve banyo armatürleri de sunulmaktadır.

  • MINIBOX

   Yenilikçi fikirleri banyolara taşıyan Artema ‘ankastre sıva altı standardizasyonu’, kusursuz bir teknolojik çözüm. Minibox sıva altı grubu sayesinde evinizin yapım aşamasında armatürü seçmek için acele etmenize gerek yok. Sunulan bol seçenek karşısında düşünmek için bolca zamanınız var.

   Minibox sıva altı grubu sayesinde seçtiğiniz armatür, istediğiniz zaman kolayca monte ediliyor; sıkıldığınızda da duvarınızı kırmadan değiştirme özgürlüğü sunuyor. Vida detaysız montaj özelliğiyle estetik görünümünü kaybetmeyen Minibox sıva altı grubu, kısa temin süresiyle zaman kazandırıyor.

  • Q-Line BluEco

   90 derecelik özel kartuşu sayesinde, Artema Q-Line BluEco orta konumda açıldığında sadece soğuk su akar. Böylece kombi devreye girip enerji kaybı yaratmadığı için elektrik ve doğalgaz faturasından tasarruf sağlar.

  • Termostatik Banyo Bataryaları

   Her detay düşünerek geliştirilen AquaHeat termostatik bataryalar evdeki herkesin banyo keyfini katlayacak çözümler sunuyor. Suyun sıcaklığını sabitleme, akış miktarını kontrol etme ve batarya yüzeyini güvenli sıcaklıkta tutma özellikleri sayesinde duş keyfini katlıyor.

   Güvenli gövde: Özel teknolojisi sayesinde termostatik bataryanızın gövdesi, duş suyunuzdan daha sıcak olmaz. Bu sayede batarya gövdesi hep güvenli sıcaklıkta kalır ve özellikle çocuklar için yanma tehlikesi olmayan bir duş ortamı yaratır.

   Sabit sıcaklık: AquaHeat termostatik batarya daima istediğiniz sıcaklıkta su verir. 38 derece ve üzerine güvenle çıkmanızı sağlar. İstediğiniz sıcaklığı ayarlayıp saçınızı şampuanlamak için suyu kapatıp tekrar açtığınızda bile su sabitlediğiniz sıcaklıkta akmaya devam eder.

   Akış kontrol: Akış kontrol butonu yüksek debiye kontrollü çıkılmasını sağlar. AquaHeat termostatik batarya, akış kontrol özelliği sayesinde %50’ye varan su tasarrufu sağlayarak hem ev ekonomisini hem de doğayı düşünür.

  • Yeni nesil temassız armatürler

   AquaSee
   Artema, gelecek bilinciyle tasarrufu teşvik eden çevre dostu çözümler sunuyor. Doğayı korumak için elinden geleni yapanlara, yeni sensör teknolojisi ile çalışan su tasarruflu bataryalar hem pratik hem de temassız, hijyenik kullanım sunuyor. Kullanıcının algı alanından çekilmesiyle su akışını durduruyor, toplu kullanım alanlarında %50’ye varan su tasarrufu elde ediliyor.

   AquaTouch
   Tek bir temasla suyu açan ve belirli bir sürede su akışı sağlayan, suyu ve enerjiyi tasarruflu kullanan AquaTouch lavabo bataryası genel kullanım alanları için tasarlandı.

 

ARTEMA STANDARTLARI

 • Aç Kapa Kararmaz

  Standart korozyon testi 200 saatken, Artema korozyon testi tam 720 saat sürüyor. Kaplaması 10 yıl garantili Artema’lar ortam ne kadar nemli olursa olsun kararmıyor; siz açıp kapadıkça ışıldıyor.

 • Aç Kapa Bozulmaz

  Artema’ların dayanıklılık testinde Avrupa standartlarının gerektirdiği 210.000 aç kapayla yetinmeyip, tam 2.100.000 aç kapa uyguluyoruz. Bu test, 4 kişilik bir ailenin günde ortalama 40 aç kapa yapması olarak düşünüldüğünde, 100 yıllık kullanıma denk geliyor.

 • Aç Kapa Sızdırmaz

  Asla sızdırmayan Artema’nızı yıllarca güvenle kullanın diye, armatürlerin 5 barlık şebeke suyu basıncına dayanıklılığını test ederken tam 50 bar basınç uyguluyoruz.

 • Aç Kapa Kırılmaz

  Asla sızdırmayan Artema’nızı yıllarca güvenle kullanın diye, armatürlerin 5 barlık şebeke suyu basıncına dayanıklılığını test ederken tam 50 bar basınç uyguluyoruz.


 

ARTEMA REKLAM FİLMLERİ